Agnieszka Lingas – Łoniewska przez całe swoje życie związana z Wrocławiem doskonale wie co to literatura i proza kobieca, ponieważ sama zajmuje się jej tworzeniem. Jest to jedna z tych autorek, których książki pozostają w nas naprawdę długo i jeszcze wielokrotnie chętnie do nich wracamy. To między innymi ona jest twórczynią witryny “czytajmy Polskich Autorów”, gdzie zachęca do czytania książek polskich twórców, które są naprawdę zachwycające. Otrzymała wiele nagród. Wśród nich można znaleźć z 2012 roku żelazny glejt Ambasadora Krakowskich Targów Książki. Trzeba przyznać, że jej książki będą wspaniałym towarzyszem w wolnych chwilach. Jeżeli tylko ktoś ma czas, to powinien sięgnąć po “Saturn. Bezlitosna siła. Tom 3“.

Zawodnicy MMA

Autorka stworzyła wspaniała serię książek, gdzie głównymi bohaterami są zawodnicy MMA. Trzeba przyznać, że jak do tej pory nikt tak doskonale nie opisał tych zawodników sportowych, którzy muszą mierzyć się z niełatwymi zadaniami w swoim życiu. Lingas – Łoniewska uchwyciła w swojej serii ich brutalność, siłę, potęgę, ale także ludzką naturę, której czasem nie widać w oktagonie podczas walki. Dwa pierwsze tomy nosiły tytuł “Kastor” i “Polluks”. Każda z tych książek opowiada historię innego mężczyzny. Jeżeli czytelnik w pierwszej kolejności chwyci za tom pierwszy – to nic. Bez problemu będzie on mógł poznać historię tego człowieka i na pewno będzie chciał wrócić do dwóch poprzednich części. Kim jest tytułowy Saturn? To Konrad, który znany jest ze swojej siły, zdeterminowania. W oktagonie radzi sobie naprawdę doskonale. Nie boi się żadnych wyzwań. Do tego ma wspaniały dar do krótkotrwałych relacji z kobietami, które na ogół utrzymują się tylko na jedną noc. Jednak mężczyzna tak naprawdę tęskni za bliską mu osobą. Samotność jest dla niego czymś bardzo dołującym.

Dwie zranione dusze

Inez to dziewczyna, której życie nie oszczędzało. Ofiara przemocy trafia do fundacji, gdzie obejmują nad nią opiekę inne osoby. Z pomocą swoich terapeutek Inez zaczyna powoli stawać na nogi i widzieć nowe barwy swojego życia w lepszych kolorach. Nagle na jej drodze staje Konrad. Czy dwójka tak zranionych do tej pory bohaterów ma szansę na to, aby stworzyć silny i normalny związek? Wielu znajomych mówi, że nie mają oni szans. Czy Inez posłucha swoich znajomych? Czy Saturn będzie zdolny do tego, aby zbudować z kimś bardziej trwałą relację niż na jedną noc? To pokażę nam “Saturn. Bezlitosna siła. Tom 3“. Często nie zdajemy sobie nawet sprawy jakie są te osoby, które stają do walki na przeciwko siebie w metalowych klatkach. Może czas się o tym przekonać?

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com