Dane kontaktowe

Sekretariat Sieci prowadzony przez Polską Fundację Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland”


ul. Gospodarcza 26, 20-213 Lublin


tel. (81) 710 46 35

fax. (81) 710 46 35

e-mail:siecwspolpracy-ngo@oic.lublin.pl

04.02.2015

 

Rekrutacja do udziału w Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Folkowych WŁODAWA 2015

 

W dniach 13-14.02.2015 r. odbędzie się Międzynarodowy Przegląd Zespołów Folkowych Włodawa 2015 dla artystów rekomendowanych przez organizacje pozarządowe zrzeszone w Sieci organizacji pozarządowych pogranicza. W Przeglądzie weźmie udział ponad 160 osób z RP i UA.

 

Informujemy, że w dn. 3 lutego 2015 r. zakończyliśmy nabór artystów do udziału
w Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Folkowych Włodawa 2015. 

 

Wpłynęło 23 zgłoszenia z Polski i Ukrainy, w tym 6 zgłoszeń nie posiadało rekomendacji organizacji pozarządowej zrzeszonej w Sieci organizacji pozarządowych pogranicza

 

Biorąc pod uwagę poprawność złożonego zgłoszenia, termin wpływu oraz możliwości budżetowe projektu, do udziału zakwalifikowano:

- 11 zespołów śpiewaczych (6 z RP i 5 z UA)

- 3 kapele  ( 2 z RP i 1 z UA)

- 3 solistów (z RP)

Łącznie 162 osoby, w tym korzystające z zakwaterowania: 132 os., z wyżywienia 162 os, zwrot kosztów dojazdu zgodnie z realnie poniesionymi kosztami dla wszystkich, którzy złożą Wniosek o zwrot kosztów.

 

Zespoły śpiewacze:

1.Perły Chmielowa/ RP - Chmielów, pow. parczewski/zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu;

2. Echo Dębowej/RP - Dębowa Kłoda, pow. parczewski/zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu;

3. Kresowianki /RP - Włodawa, pow. włodawski/wyżywienie;

4. Rodynońka/UA - Kowel, Wołyńi/ zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu;

5. Ziemianki/RP - Komarówka Podlaska/zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu;

6. Sosna/RP - Sosnowica, pow. parczewski /zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu;

7. Dębniki/RP - Dubienka, pow. chełmski/zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu

8. Orchowianki/RP. pow. włodawski /wyżywienie; 

9. Opalinka/UA - Łuck, Wołyń/zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu

10. Nadbużanka/ UA - Łuck, Wołyń/zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu

11. Perezwin/UA - Łuck, Wołyń/zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu.

 

Kapele:

1. Bębnoludy/RP - Łęczna, pow. łęczyński/zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu;

2. Namysto/UA - Kowel, Wołyń/ zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu.

3. Młodzież po 40 - stce/RP- Dubienka, pow. chełmski.

 

Soliści:

1.  Łukasz Lisek/RP - Łęczna, pow. łęczyński /zakwaterowanie, wyżywienie;

2. Małgorzata Winnik/RP - Dubienka, pow. chełmski/zakwaterowanie, wyżywienie;

3. Renata Drabik/RP - Hołowno, pow. parczewski /zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu.

 

Serdecznie DZIĘKUJEMY za zainteresowanie i zgłoszenia !!!

 

Wszyscy zainteresowani, w dniu dzisiejszym zostaną poinformowani mailowo.

 

Szczegółowy program Przeglądu zostanie umieszczony na stronie internetowej. 

 

ZAPRASZAMY!!!