Dane kontaktowe

Sekretariat Sieci prowadzony przez Polską Fundację Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland”


ul. Gospodarcza 26, 20-213 Lublin


tel. (81) 710 46 35

fax. (81) 710 46 35

e-mail:siecwspolpracy-ngo@oic.lublin.pl

12.02.2015

 

Międzynarodowy Przegląd Zespołów Folkowych WŁODAWA 2015 

  

ZAPRASZAMY!!!  Sala widowiskowa Włodawskiego Domu Kultury ul. Piłsudskiego 10 

 

13 lutego 2015 r. /piątek/ 

godz. 10:00 –10:30  

Uroczyste otwarcie Przeglądu,  wystąpienia gości zaproszonych 

godz. 10:30 – 10:45  

Występ poza konkursowy - SENIORKI z Urszulina  

godz. 10:45 – 13:30  

Prezentacje konkursowe ZESPOŁY ŚPIEWACZE 

1.        godz. 10:45 – 11:00  

Perły Chmielowa/ RP - Chmielów, pow. parczewski 

2.       godz. 11:00 – 11:15  

Echo Dębowej/RP - Dębowa Kłoda, pow. parczewski 

3.       godz. 11:15 – 11:30  

Kresowianki /RP - Włodawa, pow. włodawski 

4.      godz. 11:30 – 11:45 

Rodynońka/UA - Kowel, Wołyń 

5.       godz. 11:45 – 12:00 

Ziemianki/RP - Komarówka Podlaska 

6.      godz. 12:00 – 12:15 

Sosna/RP - Sosnowica, pow. parczewski 

7.       godz. 12:15 – 12:30  

Dębinki/RP - Dubienka, pow. chełmski 

8.      godz. 12:30 – 12:45 

Orchowianki/RP - Orchówek, pow. włodawski 

9.      godz. 12:45 – 13:00  

Opalinka/UA - Łuck, Wołyń 

10.    godz. 13:00 – 13:15 

Nadbużanka/ UA - Łuck, Wołyń 

11.     godz. 13:15 – 13:30  

Perezwin/UA - Łuck, Wołyń 

godz. 13:30 – 15:00  

PRZERWA OBIADOWA 

godz. 15:00 – 15:45  

Prezentacje konkursowe SOLIŚCI 

1.        godz. 15:00 – 15:15 

Łukasz Lisek/RP - Łęczna, pow.łęczyński  

2.       godz. 15:15 – 15:30  

Małgorzata Winnik/RP - Dubienka, pow. chełmski 

3.       godz. 15:30 – 15:45 

Renata Drabik/RP - Hołowno, pow. parczewski 

godz. 15:45 – 16:00  

Występ poza konkursowy - WESOŁE SĄSIADKI z Kołacz  

godz. 16:00 – 16:45 

prezentacje konkursowe KAPELE 

1.        godz. 16:00 – 16:15 

Bębnoludy/RP - Łęczna, pow.łęczyński  

2.       godz. 16:15 – 16:30 

Namysto/UA - Kowel, Wołyń/ 

3.       godz. 16:30 – 16:45 

Młodzież po 40 -stce/RP- Dubienka, pow. chełmski 

godz. 16:45 – 18:00         

Praca komisji konkursowej, czas wolny integracja.  

godz.  18:00 

Kolacja  

 

14 lutego 2015 r. /sobota/ 

godz. 10:00 – 10:30  

Ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród. 

godz. 10:30 – 11:30  

Koncert galowy laureatów 

godz. 11:30 – 12:00 

Uroczyste zakończenie Przeglądu,  wystąpienia gości zaproszonych